Школа, пошта, дороги: на Сумщині поліція фіксує наслідки обстрілів російськими військовими

Вчора співробітники вибухотехнічного відділу ГУНП в Сумській області здійснили виїзди на Краснопільщину, населені пункти якої з-за кордону обстріляли росіяни.

Вибухотехніки поліції спільно з працівниками слідчо-оперативної групи поліції оглянули територію куди влучили мінометні міни та зафіксували руйнування. Від мін постраждала школа, пошта, різні господарські споруди місцевих жителів, їх приватний транспорт, дороги, паркани і посіви.

«Міни, що були випущені з території Росії, завдали багато шкоди. На щастя тут сьогодні обійшлося без людських жертв. Громадянам, які проживають у населених пунктах в кількох кілометрах від кордону з Росією треба завжди бути напоготові, і коли люди почують перші постріли чи вибухи – потрібно негайно бігти в укриття. Якщо ж немає можливості сховатися, наприклад, у погребі чи іншому сховищі, або ж розриви застали вас на відкритій місцевості – потрібно впасти на землю, навіть у найменшу ямку чи заглиблення у ґрунті, закрити голову руками, щільно притиснути до тіла лікті рук, та перечекати обстріл», – радить начальник вибухотехнічного відділу ГУНП Олег Євлаш.

Схожі новини

Leave a Comment