Три онлайн-забіги від сумського спортпроєкту Race Project

Race Project запрошує всіх бажаючих на три онлайн-забіги по всій Україні! Забіг ПАТРОНrun – пес Патрон став справжнім героєм української армії! Незважаючи на те, що він не є представником сильної бійцівської породи, все одно приносить велику користь Україні та нашій армії, знаходячи небезпечні вибухові предмети. Маємо чимало історій, коли наші громадяни, тікаючи зі своїх домівок від війни, забирають із собою домашніх улюбленців, що є проявом людяності та доброти. Але, на жаль, чимало тварин залишилися напризволяще у зв”язку із втратою господарів, небезпечні воєнні дії. Саме тому відкривається реєстрація на онлайн-забіг, присвячений Патрону! Частину коштів із реєстрацій планується передати на притулки для тварин! Сторінка для реєстрації : https://raceproject.com.ua/event58

Забіг WELCOME to Чорнобаївка – маленьке селище на Херсонщині стало справжнім героєм війни! Саме там знаходиться міжнародний аеропорт Херсон! Здавалося б, що після того, як наші військові розбили ворожу техніку 1-2 рази, тупі орки більше не полізуть туди, але ніт, за три місяці війни кількість разів перевищила за 20!

Реєстрація: https://raceproject.com.ua/event60

Забіг «Виганяй сіль – біжи» – в маркеті сіль ви можете не купити, але медаль проєкту точно отримаєте! Пробігти обрану дистанцію (від 1 км до 42,2 км) необхідно до 30 червня включно.

Схожі новини

Leave a Comment