У Сумах виділили понад 11 млн грн на заходи по обороноздатності громади

Члени виконкому Сумської міської ради ухвалили рішення, які стосуються обороноздатності громади та допомоги тим, хто постраждав унаслідок війни

Найбільш важливими стали питання підвищення рівня обороноздатності громади та підтримки тих, хто постраждав унаслідок війни росії проти мирного населення України.

Щодо першого питання – було виділено понад 11 млн грн і для допомоги захисникам і захисницям, військовим частинам та Нацполіції, і для укріплення громади.

Для заходів із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в будівлі або споруді житлового призначення члени виконкому виділили 5 млн грн. Кошти будуть використані для поточного ремонту житла жителів Сумської міської територіальної громади, адже всі розуміють важливість якнайскорішого відновлення постраждалого майна у той період, коли дозволяють погодні умови.

Нагадаємо, нині спокій сумчан оберігають 11 добровольчих формувань. Всі вони тримають зв’язок із міською владою, яка, своєю чергою, намагається створити всі умови для їх успішного функціонування.

Схожі новини