Окупанти стягують зброю до Сумщини

Російські військові нарощують кількість систем вогневого ураження у напрямку Сумської області. Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов.

Заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов під час брифінгу повідомив, що окупанти збільшують кількість зброї на кордоні із Сумщиною. За його словами, ворог буде активніше обстрілювати позиції Збройних сил та прикордонні населені пункти з артилерії.

Противник здійснює нарощування своєї системи вогневого ураження. Так, протягом тижня ним було переміщено на Сумський напрямок батарею 152-мм самохідних установок “Гіацинт-Б” та “Градів” у напрямку Шостки. Надалі очікується збільшення артилерійських обстрілів позицій наших військ, населених пунктів прикордонних районів, а також проведення демонстраційних дій уздовж держкордону України”, – повідомив посадовець. 

Також Олексій Громов зазначив, що кількість обстрілів та ударів з авіації у напрямку Сум (а також Чернігова та Конотопа) збільшилося. 

Схожі новини