Конотопчанка вивела збірну України на Всесвітні ігри

Українські дівчата у третьому турі групи «А» перемогли Швецію 5:2 та вийшли до півфіналу відбору на Всесвітні пляжні Ігри 2023. А головне – ми вже здобули перепустку на Балі, адже ми вже у ТОП-4!

У першому таймі рахунок завдяки рикошету від піска відкрила Сніжана Воловенко, а перед самою перервою класним ударом у дев’ятку відзначилася вихованка конотопського і сумського Юлія Дехтяр – 2:0.

У середині другого тайму шведки скоротили відстань, проте спочатку невідпорно в центрі майданчику зіграла Дехтяр, яка збільшила перевагу українок; а згодом гол прекрасною бісіклетою провела Мирослава Випасняк – 4:1.

У третій дванадцятихвилинці здорово зіграла і Анастасія Кліпаченко, яка забила дуже важливий м’яч – 5:1. Шведки згодом скоротили відстань, але наші вже свого не відпустили.

Україна у півфіналі, а головне – із перепусткою на Всесвітні Ігри 2023 в Індонезії!

Сумська правда в FacebookTelegramLinkedIn – підписуйтесь!